Ekipa Remontowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Violet Flame Dragon

Go down

Violet Flame Dragon Empty Violet Flame Dragon

Pisanie by BloodyKiss Wto 6 Lis 2012 - 11:48

Ciekawi Was skąd wytrzasnąć takie maleństwo?
Violet Flame Dragon Eikib


Mowa o tym fioletowym z tyłu:D Ten Pan z przodu nie jest do wzięcia xD

Sprawa jest prosta, aczkolwiek dosyć kosztowna i czasochłonna. Niejednokrotnie można się nieźle zdenerwować xD

Po pierwsze, żeby używać smoka musimy mieć 60 poziom postaci, inaczej nie przejdzie. Za to potrzebne trophy możemy zbierać już od 11.

Zaczynamy od zbierania tych oto kryształków
Asbee Crystal Violet Flame Dragon Asbee



Jak je zdobyć i to co powinniście o nich wiedzieć zawarłam tutaj https://ekiparemontowa.123.st/t40-asbee-crystal

Pytacie ile? Odpowiadam, że jak najwięcej! Very Happy
Mnie osobiście kosztowało to jakieś 5,5-6k (czyli tysięcy) tych kryształów. Do dziś jestem zadłużona na ogromną sumę u Eikiego xD

Kiedy zbierzecie już 5 trophy (po jednym od każdego npc -> patrz temat Asbee Crystal) udajemy się na mapę Blackflame Peak i szukamy npc zwanego FWR Center Director (to ten sam u którego dostaliśmy nasze ostatnie trophy)

Violet Flame Dragon Npcj



Upewniamy się, że mamy w plecaku jedno puste miejsce i:

- Irritable Bison Hoof
- Irrational Mushroid Tears
- Putrid Forest Pixie Flower

Następnie zagadujemy o Ancient Recipe. Jeśli wszystko poszło zgodnie z planem powinniśmy otrzymać Emotion Crystal.
Czyli coś takiego Violet Flame Dragon Emotioncrystal



Jeśli dostaliśmy już nasz kryształ upewniamy się, że mamy jeszcze jedno wolne miejsce w naszym plecaku oraz:

- Tiny Drake Fang
- Hot Blooded Tiger Eye

Pamiętajmy, że w plecaku musi się znajdować Emotion Crystal.

Pytamy o Recipe of an Ancient Civilisation. Jeśli spełniliśmy wszystkie warunki powinniśmy otrzymać Violet Flame Dragon LegendarydragonbadgeLegendary Dragon Badge.

Jedynym warunkiem jest trzymanie trophy w ekwipunku. Niestety zwykłe trzymanie w plecaku nie pomaga.
BloodyKiss
BloodyKiss
Admin

Liczba postów : 152
Punkty : 231
Join date : 25/10/2011
Age : 35

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach